Biologique Recherche

Biologique Recherche

Lékařská profesionální pleťová, tělová a vlasová kosmetika založena před 45 lety ve Francii, s vývojem na medicínské úrovni, obsahující jedny z nejvyšších koncentrací aktivních látek nejčistších botanických, mořských a biotechnologických extraktů.

Dodávají pleti výživu potřebnou pro ideální regeneraci a metabolismus, které jsou složeny tak, aby se pleť regenerovala sama a dosáhla tak ideální rovnováhu, jednotný odstín, jas, pevnost a odolnost vůči únavě a projevům stárnutí.

Produkty Biologique Recherche jsou svou prevencí proti alergickým reakcím, neparfemované, neobsahují žádná umělá barviva ani konzervanty. Jsou vyvinuty tak, aby se pleť samostatně obnovovala. Použitím unikátních technik a REMODELING FACE MACHINE je dosaženo vždy stálých, viditelných, okamžitých a vyjímečných výsledků..

 

Ošetření obličeje

PŘÍPRAVNÁ FÁZE

Hraje významnou úlohu v dosažení úspěšné péče o pleť. Během přípravné fáze je epidermis důkladně vyčištěna, vyrovnána a exfoliována. Biologique Recherche respektuje fyziologii pokožky a postupně odvádí nečistoty na její povrch. Čistící mléka a exfolianty obsahují aktivní látky, které zahajují vlastní ošetření a současně připravují pleť na přijetí produktů z fáze Ošetření. Čistící mléka emulgují lipidový základ, aby zajistily kompletní odstranění make-upu a speciální masážní techniky podporují jejich účinky. Exfolianty vyrovnávají rozdíly v epidermis.

Čistící mléka

Luxusní čistící mléka Biologique Recherche odstraňují z pleti make-up a všechny stopy znečištění. Obsahují aktivní látky, které zahajují proces ošetření. Jsou vytvořena i pro použití v citlivé oblasti očního okolí a zanechávají pleť jemnou a svěží

Lait ULAIT U

Botanické čistící mléko, zklidňuje a vyživuje pleť. Doporučeno pro všechny typy pleti. Aktivní látky zahrnují olej z obilných klíčků, lískových oříšků a včelí vosk.

LAIT EMBRYONNAIRE VISAGE

Čistící mléko s buněčným extraktem, používá biotechnologii k čištění a k povzbuzení regenerace pleti. Doporučeno pro dehydrovanou, unavenou a zralou pleť. Aktivní látky zahrnují esenciální mastné kyseliny, squalan, buněčný extrakt, kyselinu mléčnou, extrakt z okurky, kvasnic a vitamin E.

LAIT OXYGÉNANT VIP O2

Čistící mléko, osvěžující a redukující rovnováhu citlivé pleti. Zklidňuje, vyrovnává pleť a zmírňuje podráždění a pnutí. Zanechá pleť sjednocenou a zářící. Pro citlivou, jemnou a dehydratovanou pleť. Aktivní látky zahrnují olej Sacha Inci a z hroznových jader, extrakt z granátového jablka, kudzu, cytokinů a kys.hyaluronovou.

LAIT BIOSENSIBLE

Okysličující čistící mléko připravuje pleť pro okysličující ošetření VIP O2 a čistí epidermis. Doporučeno pro devitalizovanou, povadlou, zralou, nevyrovnanou a seborrhoickou pleť. Aktivní látky zahrnují exkluzivní okysličující komplex Biologique Recherche, extrakt z okurky a kvasnic, vitamin E, kyselinu mléčnou a perfluorodecalin.

LOTION DÉMAQUILLANTE POUR LES YEUX

Botanický odličovač očních partií, odstraňuje dokonale oční make-up, bez napínání a poškození jemné pleti v oblasti očního okolí. Hydratuje oční okolí. Doporučeno pro všechny typy pleti. Aktivní látky zahrnují extrakt z heřmánku, šalvěje, chrpy, kvasnic a Hamamelis virginiana.

SOLUTION DÉMAQUILLANTE POUR LES YEUX

Efektivní oční odličovač 2v1 (formule kombinace micellar Fluid a olejové fáze) důkladněodstraňuje nečistoty a make-up (i voděodolné druhy). Vyhlazuje, zjemňuje, hydratuje a vypíná pleť v očním okolí. Zklidňuje epidermis a nezanechává na pleti mastný film. Pro všechny typy pleti, včetně citlivé. Aktivní látky zahrnují kiwi water, kudzu a lékořicový extrakt, extrakt z chrpy, habru a Mangový olej.

SPECIFICKÉ EXFOLIANTY

P50P50 VYROVNÁVACÍ EXFOLIATOR

Základní kámen mezi produkty Biologique Recherche. P50 je excelentní, o vitamíny obohacený exfoliační elixír. Jemně čistí, hydratuje, tonizuje, vyrovnává pH pleti a kontroluje sekreci mazu. Aktivuje obnovu buněk, viditelně zlepšuje mnoho běžných stavů včetně zralých pupínků, ucpaných pórů a příznaků aknéP50 připravuje exfoliací a tonizací pleť na příjem produktů z fáze Ošetření. Vhodný pro všechny typy pleti. Aktivní látky zahrnují extrakt z cibule, myrty, myrhy, planktonu, lopuchu, kůry Quillaja saponaria a kyselinu mléčnou.

  • P50 – doporučeno pro mastnou, smíšenou a aknózní pleť
  • P50V – doporučeno pro normální a suchou pleť
  • P50W – doporučeno pro zralou a velmi citlivou pleť

AKRLOTION ALPHA KÉRATO-REGULATRICE

AHA vyrovnávací roztok vyvolává exfoliaci a zlepšuje hydrataci pokožky. Doporučeno pro devitalizovanou a seborrhoickou pleť. Aktivní látky zahrnují extrakt z jablek, zázvoru, grapefruitu, cukrové třtiny, Hamamelis virginiina a kyselinu mléčnou.

MC110LOTION MC110

Restrukturalizační a tonizující emulze obsahuje přírodní látky používané po staletí k unikátní exfoliaci, zpevnění a hydrataci pokožky. Výskyt vlasových rýh a vrásek je dramatický redukován. Efektivní alternativa k produktům obsahujícím AHA kyseliny. Aktivní látky zahrnují kyselinu mléčnou, extrakt planktonu, cibule, lopuchu, Hamamelis Virginiina, myrty a myrhy.

VITAMIN A&E OKYSLIČOVACÍ MLHA

L’EauxygenanteL´EAUXYGENANTE

Hydratující, stimulující, tonizující a okysličující multifunkční spray na obličej.. Tato vitamínová obsahuje vysokou koncentraci vitaminu A a C. Aktivní látky zahrnují přirozené zdroje vitamínu C – extrakt z pomeranče a kiwi. extrakt z alpské protěže, hedvábí, okurky, kvasnic, perfrluorodecalin a exkluzivní okysličující komplex Biologique Recherche.

 

FÁZE OŠETŘENÍ

Fáze ošetření začíná stabilizující maskou k udržení rovnováhy dosažené během přípravné fáze. Čistá hydratační séra jsou pak aplikována na pleť, aby vytvořily příznivé podmínky pro její revitalizaci. Velmi účinné krémy následují Quintessential séra v průběhu fáze Ošetření, aby bylo dosaženo zlepšení struktury a kvality pleti. Účinné přípravky používané během ošetření obsahují vysoké koncentrace botanických, mořských a biologických extraktů. Jejich použití v souladu s metodami BR vytváří pocit čistoty, rovnováhy a hydratace. Aktivní látky zlepšují kvalitu a odstín pleti.

ČISTÍCÍ A STABILIZUJÍCÍ MASKY

Stabilizující masky následují v programu Biologique Recherche po aplikaci P50. Tyto výjimečné masky obsahují vysoké koncentrace aktivních látek, které vyrovnávají a čistí pleť. Masky obsahují přírodní esenciální mastné kyseliny pro doplnění proteo-lipidového filmu pokožky po exfoliaci. Masky také vyrovnávají specifické stavy pleti.

MASQUE BIOSENSIBLE

Luxusní zklidňující a detoxikační maska speciálně vyvinutá pro citlivou a křehkou pleť. Bohatá na esenciální mastné kyseliny a exkluzivní Biologique Recherche Oxygenating Complex poskytuje pleti okamžitý pocit pohody a harmonie. Doporučená pro všechny typy pleti, obzvláště pak citlivou a reaktivní. Aktivní látky zahrnují mořský elastin, olej z hroznových jader, a kys. hyaluronovou.

MASQUE VIVANT

Maska Vivant je čistící a vyrovnávací maska par excellence. Obsahuje speciální směs kvasnicových a pleť čistících botanických extraktů, které pomáhají vylepšit její stav a hydratovat ji. Je zvláště doporučena pro seborrhoickou a povadlou pleť a pleť s rozšířenými póry. Aktivní látky zahrnují extrakt z kvasnic. Hamamelis Virginiina, třezalky, okurky a kyselinu mléčnou.

MASQUE VISOLASTINE

Bio-mořská hydratační maska zjemňuje dehydrovanou pleť, podporuje přirozenou ochrannou schopnost epidermis. Zanechává pleť pružnou a jemnou. Doporučená pro normální a suchou pleť. Aktivní látky zahrnují přírodní esenciální mastné kyseliny, mořský elastin, norkový olej, bílý jíl a vitamin E.

MASQUE VISOLASTINE EMBRYONNAIRE

Maska dramaticky rozjasňuje a hydratuje epidermis. Norkový olej obsahuje vysoké koncentrace esenciálních mastných kyselin a pracuje společně s elastikem na výživě, zjemňování a ochraně pleti. Buněčný extrakt hydratují a revitalizují epidermis. Doporučená pro dehydrovanou a devitalizovanou pleť. Aktivní látky zahrnují norkový olej, buněčné extrakty, mořský elastin a vitamin E.

MASQUE OXYGÉNANT VIP O2

Okysličující maska hydratuje, tonizuje a dodává pleti přirozený jas. Je součástí našeho ošetření proti znečištění. Doporučovaná pro citlivou, devitalizovanou a povadlou pleť. Aktivní látky zahrnují exkluzivní okysličující komplex Biologique Recherche, přírodní esenciální mastné kyseliny, mořský elastin a kyselinu mléčnou.

MASQUE EXFOLIANT P50 VISAGE

Efekt : vyhlazuje a vyrovnává pleť.
Charakteristika produktu : Masque Exfoliant P50 Visage vyhlazuje a vyrovnává pleť , která zesílila, ztratila lesk, nebo má sklony  nerovnoměrné pigmentaci.
Aplikace : Aplikujte 7 ml Masque Exfoliant P50 Visage  v tenké vrstvě (pokud možno štetcem) na celý obličej,krk a dekolt. Nechte působit nejdéle 5 minut. V několika minutách vytvoří maska jemný film. Odstraňte omytím studenou vodou a osušte jemným ubrouskem. Tento produkt by měl být používán pouze po speciálním tréninku a za striktního dodržování protokolu ošetření.

BIO MAGIC MASK

Detoxikační a energizující bio-mořská maska tonizuje, čistí a regeneruje pleť. Zanechává pleť vláčnou, zářící a kouzelně krásnou. Doporučena pro všechny typy pletí. Aktivní látky zahrnují bio-mořské buněčné extrakty, bílý jíl, mořské sedimenty a vitamin E.

COLD MASK

Čistící a zklidňující maska stahuje póry, osvěžuje pleť a redukuje zarudnutí. Dává pleti novou vitalitu. Doporučená pro seborrhoickou, povadlou, aknózní, ale i citlivou pleť. Aktivní látky zahrnují extrakty z mořských řas a bílého jílu.

MASQUE AUX ACIDES DE FRUITS

Maska s ovocnými kyselinami obsahuje vysokou koncentraci stabilizovaných AHA kyselin pro exfoliaci, hydrataci a pomoc při regulaci sekrece mazu. Aktivní látky zahrnují extrakt z jablek, grapefruitu, zázvoru, cukrové třtiny a kyselinu mléčnou.

MANUAL CVS LIFT

Restrukturalizační, zpevňující a exfoliační maska pro použití během ošetření obličeje Biologique Manual Lift. Vytváří okamžitý liftingový efekt a pomáhá hydratovat a opravit pokožku. Aktivní látky zahrnují extrakt z hedvábí a lopuchu, přírodní aminokyseliny a kyselinu mléčnou.

RESTRUCTURANT ET LISSANT

Relaxační anti-aging ošetření s okamžitě viditelným liftingovým efektem. Stimuluje přirozený obranný systém pleti a prodlužuje její mladistvý vzhled. Vyhlazuje pleť a zjemňuje jemné linky, hydratuje, zklidňuje a sjednocuje odstín pleti. Doporučeno pro dehydratovanou pleť. Aktivní ingredience obsahují extrakt z hedvábí, Botanical Complex Biologique Recherche a kys. hyaluronovou.

QUINTESSENTIAL SÉRA

Tato účinná séra patří mezi nejčistší a nejkoncentrovanější séra v kosmetickém průmyslu. Séra Biologique Recherche pracují na dodávce aminokyselin, které jsou obsaženy v NMF – pleti přirozeném hydratačním faktoru. Naše přípravky chrání epidermis stejně tak jako „kyselý plášť“ pokožky. Tento proces vytváří optimální podmínky k aktivní regeneraci pleti. Séra mohou být používána samostatně nebo v kombinaci s dalšími séry.

ZÁKLADNÍ SÉRA – HYDRATACE A VÝŽIVA

Stabilizující masky následují v programu Biologique Recherche po aplikaci P50. Tyto výjimečné masky obsahují vysoké koncentrace aktivních látek, které vyrovnávají a čistí pleť. Masky obsahují přírodní esenciální mastné kyseliny pro doplnění proteo-lipidového filmu pokožky po exfoliaci. Masky také vyrovnávají specifické stavy pleti.

EXTRAITS TISSULAIRES

Hydratační a vyživující bio-sérum. Vhodné jako základní hydratační a regenerační ošetření pro mladou pleť, nebo první krok v případě potřeby regenerace. Umožňuje pleti připravit se pro přijetí silnějších QS. Aktivní látky zahrnují extrakty z buněk.

AMNIOTIQUE ET EMBRYONS

Hydratační a revitalizační bio-sérum. Doporučováno pro suchou a starší pleť. Vhodné jako intenzivní ošetření pro extrémně devitalizovanou a suchou pleť. Silně negenerující schopnosti v kombinaci s hydratačním efektem. Aktivní látky zahrnují amnion-tekutinu a buněčné extrakty.

COLOSTRUM PURE

Intenzivní hydratační bio-sérum pomáhá zvýraznit pleti přirozenou obranyschopnost a elasticitu po slunění. Doporučováno pro dehydrovanou a devitalizovanou pleť. Aktivní látky zahrnují čisté mléčné proteiny s vysoce koncentrovaným imunoglobulenem E a laktoglobinem.

NADSTAVBOVÁ SÉRA – ZPEVNĚNÍ & LIFTING

COLLAGENE NATIF

Zpevňující bio-sérum hydratuje a pomáhá stahovat póry a obnovovat kontury obličeje, krku a dekoltu. Doporučovaný pro zralou pleť. Nedoporučuje se pro citlivou pleť. Aktivní látky zahrnují vysoce koncentrovaný botanický kolagen.

SPLENODERMINE

Efektní anti-vráskové bio-sérum s vysokým obsahem mitogene (extracelulární molekula navozující proliferaci buněk) urychlujícího buněčnou obnovu. Doporučované pro starší a devitalizovanou pleť.

COLLAGENE MARIN

Restrukturalizační a zpevňující bio-mořské sérum hydratuje a pomáhá uzavírat póry a obnovovat kontury obličeje. Excelentní pro vrásky na krku. Doporučované pro zralou, poaknózní a lehce senzitivní pleť. Aktivní látky zahrnují vysoce koncentrovaný mořský kolagen.

VG TENSIL

Tenzující a zpevňující botanické sérum pomáhá tonizovat pokleslé pleťové tkáně a revitalizovat povrch pleti. Doporučovaný pro starší a mastnou pleť. Aktivní látky zahrnují proteiny z rostlinných buněk.

NADSTAVBOVÁ SÉRA – ELASTICITA

ELASTINE PURE

Hydratační sérum zjemňuje a pomáhá omezovat výskyt vrásek a jemných rýh okolo očí a úst. Zvyšuje pružnost pokožky. Doporučováno pro zralou, dehydratovanou a devitalizovanou pleť. Vhodné jako regenerace po slunění. Aktivní ingredience zahrnují vysoce koncentrovaný biologický elastin.

ELASTINE MARINE

SPECIÁLNÍ VYROVNÁVACÍ SÉRA

OLIGO-PROTÉINES MARINES

Energizující bio-mořské sérum pomáhá stimulovat a revitalizovat, zatímco podporuje přirozenou obranyschopnost epidermis. Vysoce energizující výrobek s koncentrovanými stopovými prvky extrahovanými ze zeleného jílu. Doporučované pro povadlou, stresovanou a devitalizovanou pleť. Aktivní látky zahrnují přírodní stopové prvky a extrakty z mořských řas.

COMPLEXE IRIBIOL

Vyrovnávací bio-mořské sérum pro seborrhoickou pleť pomáhá regulovat sekreci mazu a hydratuje. Podporuje hojivé procesy. Doporučovaný pro seborrhoickou pleť. Aktivní látky zahrnují zinek a extrakt z kořene kosatce florentinského.

PLACENTA

Tonizující bio-sérum zlepšující pružnost pokožky. Stimuluje svalové buňky a urychluje vnitrobuněčný metabolismus. Doporučené pro všechny typy pleti. Aktivní látky zahrnují proteiny z placenty.

KOLAGENOVÉ A KAVIÁROVÉ MASKY

MASQUE BIOLOGIQUE FÉERIE

Pro-kolagenová hydratační a zpevňující maska obnovuje kontury obličeje. Aktivní ingredience zahrnují mořský kolagen.

MASQUE CAVIAR

Luxusní hydratační kolageno-kaviárová maska pomáhá vyhlazovat vrásky a zklidnit pokožku. Aktivní látky zahrnují čistý kolagen a kaviárový extrakt.

SOIN BIO VECTEUR MARIN

Vyjímečné ošetření, ve kterém se spojují biotechnologie a příroda, které nabízí vaší pleti bohatství stimulujících minerálů, ochranných rostlinných aminokyselin a oživujícího kyslíku. Ošetření vás rozzáří pro ´výjímečnou noc´, nebo po probdělé noci anebo může být použito do komplexního programu zaměřeného proti stárnutí. Doporučováno pro devitalizovanou pleť s nerovnoměrným tónem. Aktivní látky zahrnují extrakty z řas.

E-VITAL MASK

E-VITAL EYES

E-VITAL GLANCE

Hydratační anti-vráskové masky s kolagenem a pšeničnými proteiny, navrací pleti její přirozený tón a elasticitu. Vyhlazuje jemné rýhy a vrásky. Aktivní látky zahrnují čistý kolagen a pšeničné proteiny.

KRÉMY BIOLOGIQUE RECHERCHE

Naše luxusní hydratační krémy doplňují účinky čistých sér a pomáhají chránit epidermis od vnějších dráždivých vlivů včetně volných radikálů. Měly by být nanášeny na obličej, krk a dekolt. Krémy Biologique Recherche jsou koncipovány za použití dvou odlišných a silných základů. První základ je tvořen čistými botanickými extrakty a kvasnicemi a krémy z tohoto základu jsou rozpoznatelné podle zlatohnědé barvy. Druhý základ je složený z buněčných extraktů a tyto krémy jsou perleťově bílé. Všechny krémy mají důležité hydratační vlastnosti a skvěle se vstřebávají. Zanechávají pleť jemně hedvábnou na dotek.

VYROVNÁVACÍ KRÉMY

Vyrovnávací krémy jsou koncipované pro relativně zdravou pokožku, která potřebuje lehkou výživu a ochranu před znečištěným prostředím, vylepšují pružnost epidermis.

CREME COLLAGENE MARIN

Krém s mořským kolagenem zpevňuje a tonizuje pleť a stahuje póry. Navrací pleti elasticitu, mladý vzhled a jas. Obnovuje přirozené kontury a zlepšuje texturu a barvu pokožky. Doporučovaný pro zralou a poaknózní pleť. Aktivní látky zahrnují mořský kolagen, extrakt z kvasnic, řasy měchýřnaté, břečťanu a březové kůry.

CREME ELASTINE MARINE

Vyživující krém s mořským elastikem zjemňuje suchou a hrubou pokožku, zlepšuje elasticitu epidermis. Doporučený pro dehydratovanou pleť. Aktivní látky zahrnují mořský elastin, extrakt z grapefruitu, kvasnic, přesličky a břečťanu.

CREME AU PLACENTA

Krém s proteiny z placenty. Zlepšuje vzhled tmavých kruhů pod očima a má hojící schopnosti. Doporučen pro mladou pleť. Aktivní látky zahrnují proteiny z placenty, exklusivní okysličující komplex Biologique Recherche, extrakt z kvasnic a přesličky.

CREME HYDRAVIT S

Hydratační krém s termálními řasami pomáhá tonizovat pleť. Skvělý pro zklidnění stresované pokožky. Doporučovaný pro dehydratovanou pleť. Aktivní látky zahrnují extrakt z kvasnic, kůry mimózy, řasy měchýřnaté a mléčné proteiny.

CREME VG DERM

Obohacený hydratační a vyživující krém revitalizuje pleť. Doporučovaný pro suchou a stárnoucí pokožku. Aktivní látky zahrnují exkluzivní okysličující komplex Biologique Recherche, extrakt z okurky, myrty a kvasnic, esenciální mastné kyseliny a mléčné proteiny.

INTENZIVNÍ KRÉMY

Dokonalé intenzivní krémy jsou vyvinuté pro suchou, citlivou, zralou a ochablou pleť, která vyžaduje dodatečnou výživu, pozornost a ochranu.

CRÉME SPLENDIDE

Zpevňující krém tonizuje a posiluje pokožku. Doporučovaný pro zralou, ochablou pleť. Aktivní látky zahrnují mléčné proteiny, extrakt z okurky, řasy měchýřnaté, břečťanu a kyselinu mléčnou a aktivní zpevňující ingredience séra Splénodermine.

CRÉME AMNIOS

Omlazující krém hydratuje a revitalizuje pleť. Doporučovaný pro devitalizovanou zralou a poaknózní pleť. Aktivní látky zahrnují buněčný extrakt.

EMULSION VÉGETALE „GRAND MILLÉSIME“

Energizující botanická emulze chrání povadlou a křehkou pleť. Doporučováno pro povadlou, křehkou a devitalizovanou pleť. Aktivní látky zahrnují extrakt z kůry mimózy, aloe vera, jojobový olej, mléčné proteiny, vitamin E a aktivní ingredience séra Grand Millésime.

EOR VISAGE

Regenerační a hydratační emulze pomáhá chránit před poškozením způsobeným extrémními klimatickými podmínkami, jako např. slunce, vítr a mráz. Výkonný krém doporučovaný pro všechny typy pletí, mimo seborrhoické(se zvýšenou činností mazových žláz). Aktivní látky zahrnují esenciální mastné kyseliny, squalan, vitamin E, extrakt kůry mimózy, jojobový olej a mléčné proteiny

CRÉME AUX ACIDES DE FRUITS

Krém s ovocnými kyselinami hydratuje a revitalizuje, poskytuje pleti přirozený jas. Není vhodný pro používání při opalování nebo při podávání vit. A. Doporučovaná pro devitalizovanou a suchou pleť jako jednoměsíční kůra, kterou je možno opakovat několikrát v roce. Aktivní látky zahrnují extrakt z jablka, zázvoru, grapefruitu, cukrové třtiny a kyselinu mléčnou.

CRÉME VIP O2

Okysličující krém se zpevňujícím účinkem pomáhá stimulovat, hydratovat a chránit pleť před znečištěním. Doporučovaný pro devitalizovanou, zralou, povadlou a městskou pleť. Aktivní látky zahrnují exkluzivní okysličující komplex Biologique Recherche, extrakt z okurky a kyselinu mléčnou.

CRÉME MÉTAMORPHIQUE

Restrukturalizační krém výrazně zpevňuje a vyživuje pleť. Regeneruje a povzbuzuje buněčnou obnovu. Doporučovaný pro předčasně stárnoucí suchou a zralou pleť. Aktivní látky zahrnují buněčné extrakty.

CRÉME BIOFIXINE

Intenzivní krém k docílení hladšího vzhledu pleti, používá inovační technologii, která zmenšuje a vyhlazuje vrásky. Doporučovaný pro všechny typy pletí a je obzvláště vhodný při výskytu prvních vrásek. Aktivní ingredience zahrnují olej z hroznových jader, extrakt z anýzu a vitamin E.

MASQUE-CRÉME BIOFIXINE

Rozjasňující maska-krém ošetření s okamžitým a dlouhotrvajícím účinkem. Vytváří lehký liftingový efekt, okamžitě vyhlazuje a zvýrazňuje rysy obličeje. Hydratuje a sjednocuje odstín pleti. Pleť je sametově hladká a vypnutá. Doporučovaný pro všechny typy pletí a obzvláště vhodný při výskytu prvních vrásek. Aktivní ingredience zahrnují mořský elastin, extrakt z anýzu, olej z hroznových jader, perfluorodecalin a bílý jíl.

DNA ŘADA

CRÉME MSR-H

Luxusní okysličující a hydratační krém s liftingovým účinkem pomáhá předcházet a minimalizovat nerovnováhu pleti spojenou s procesem stárnutí a menopauzou. Exkluzivní okysličující komplex Biologique Recherche zvýrazňuje schopnosti sóji a extraktu divokých sladkých brambor. Doporučovaný pro ochablou, zralou a vrásčitou pleť. Aktivní látky zahrnují extrakt z divokých sladkých brambor, sóji, vitamin E, včelí vosk a bambucký tuk.

CRÉME ADN COLLAGENE MARIN ELASTINE

Krém s mořským elastikem a kolagenem kombinuje dvě hojivé látky pro výživu a obnovu přirozených rysů obličeje. Doporučovaný pro zralou pleť. Aktivní látky zahrnují exkluzivní okysličující komplex Biologique Recherche, botanické DNA, mořský elastin, mořský kolagen, extrakt z březové kůry, kvasnic a přesličky

GEL ADN „SILKGEN“

Extrakt z hedvábných proteinů a botanické DNA pomáhá obnovit zdraví devitalizované pokožce vytvořením tenkého ochranného prodyšného filmu. Skvělý pro použití při cestě l etadlem jako prevence před dehydratací a iritací. Doporučovaný pro dehydratovanou a devitalizovanou pleť. Aktivní látky zahrnují botanické DNA, extrakt z hedvábí a kyselinu mléčnou.

CRÉME ADN HYDRAVIT S

Hydratační krém s botanickým DNA a termálními řasami pomáhá zlepšovat kvalitu pokožky. Doporučovaný pro devitalizovanou a dehydratovanou pleť. Aktivní látky zahrnují botanické DNA, extrakt z řasy měchýřnaté, kvasnic, přesličky a vitamin C.

SPECIFICKÉ KRÉMY

Výkonné specifické krémy hydratují a chrání pleť před znečištěním z okolního prostředí. Jsou složené tak, aby pomáhaly ošetřovat a předcházet nežádoucím stavům, které se na pleti projevují.

CREME ECHINODERM AU COMPLEXE BIO-MARIN

Reenergizující krém s bio-mořským komplexem zklidňuje stresovanou pleť a zlepšuje její vzhled. Doporučovaný pro nevyrovnanou, stresovanou a povadlou pleť. Nedoporučuje se při alergiích na jód, nebo korýše. Aktivní látky zahrnují mořský kolagen, extrakt z kvasnic, řasy měchýřnaté, přesličky, břečťanu, pupečníku asijského a tepescohuite.

CREME DERMOPURIFIANTE

Čistící krém s přirozenými antibakteriálními vlastnostmi vyrovnává seborrhoickou, dusící se a reaktivní pokožku. Doporučovaný pro pleť trpící zarudnutím, akné, popálením sluncem, akné rosacea, ekzémy a psoriázou. Aktivní látky zahrnují extrakt z tymiánu, přesličky, arniky, pupečníku asijského, levandule, břečťanu a myrhy.

BIOKISS

Hydratační, vyživující a zjemňující balzám na rty s antibakteriálními účinky. Restrukturalizuje pokožku rtů a posiluje hydro-lipidový film. Doporučený pro celou rodinu. Aktivní ingredience zahrnují extrakt z vlašských ořechů, slunečnice, arašídový a kukuřičný olej.

CREME VERTE ESPOIR

Vyrovnávací krém pomáhající zklidnit a posílit citlivou pleť. Doporučovaný pro pleť s oslabenými kapilárami a rosacea. Aktivní látky zahrnují extrakt z kvasnic, březové kůry, mimózy, přesličky, aloe vera a kyselinu mléčnou.

CREME GS 99

Ženšenový regenerační krém ravitalizuje a osvěžuje pokožku. Doporučený pro unavenou, povadlou a stresovanou pleť. Aktivní látky zahrnují extrakt z ženšenu, kvasnic, řasy měchýřnaté, pupečníku asijského a přesličky.

EMULSION GEL BIOSENSIBLE

Jemný sametový gel, speciálně formulovaný pro pleť přirozeně citlivou, nebo která se stala citlivou díky různým externím faktorům. Hydratuje, vyrovnává a chrání pleť, zmenšuje vrásky, obnovuje hydrolipidový film. Doporučený pro citlivou a dehydratovanou pleť. Aktivní látky zahrnují extrakty z granátového jablka a kys. hyaluronovou.

CREME CONTOUR DES YEUX

Krém na oční kontury pomáhá vyhladit jemné linky okolo očí. Doporučovaný pro všechny typy pletí. Aktivní látky zahrnují mořský elastin, esenciální mastné kyseliny, squalan, avokádový olej, extrakt z chrpy.

CREME CONTOUR DES YEUX VIP O2

Okysličující hydratační krém pro oční kontury pomáhá vyhladit a předcházet vráskám v okolí očí. Aktivní látky zahrnují mořský elastin, esenciální mastné kyseliny, squalan, avokádový olej, extrakt z okurky, norkový olej.

CREME CONTOUR DES YEUX BIOSENSIBLE

Oční zklidňující krém pro citlivé, jemné a dehydratované oční okolí, které vyhlazuje jemné linky a vrásky. Potlačuje zánětlivé reakce a pomáhá pleti bránit se samostatně proti stresu a externím vlivům. Zlepšuje mikrocirkulaci, redukuje tmavé kruhy pod očima a obnovuje jas a lesk. Aktivní látky zahrnují olej z černého rybízu, opuncie, sacha inchi a jojoby, extrakt z dužiny baobabu, kudzu a wasabi, extrakt z artyčoku, přesličky, betaine, rozchodnice růžové, kvasnic, listů červ.vína, granátového jablka, listů bílého čaje a kys.hyaluronovou.

CREME PIGM 200

Vyrovnávací krém pro pigmentovanou pleť pomáhá omezit viditelné známky hyperpigmentace a poškození vlivy prostředí. Doporučovaný pro použití pouze na místech s pigmentací. aktivní látky zahrnují extrakt z kvasnic, heny, vřesu, heřmánku a exkluzivní Phyto-Complex Biologique Recherche.

CREME PROTECTION UVA

CREME_PROTECTION_UVA.jpg Hydratační krém pomáhá chránit pleť před zničujícím vlivem UV záření a před dráždivými chemikáliemi přítomnými v moderních opalovacích přípravcích. Nechrání před sluncem. Nanáší se před krémem na opalování. Doporučovaný pro suchou a normální pleť. Aktivní látky zahrnují exkluzivní Pnuto-Complex Biologique Recherche, kolostrum, esenciální mastné kyseliny a extrakt z vlašských ořechů, přesličky, aloe vera, břečťanu a třezalky.

FÁZE DOKONČENÍ

Séra používaná v průběhu závěrečné fáze jsou velmi speciální přípravky. Dokonalé a fascinující extrakty poskytují jak okamžité, tak dlouhodobé zlepšení a dávají pleti zářivý, přirozený jas a perfektní finiš. Mohou být aplikovány jak přes, tak pod krémy. Pomáhají posílit pleti vrozený obranný systém a podpořit přirozený hydratační faktor a přinášejí epidermis přirozené volné antiradikály. Finishing séra fixují přípravky aplikované během ošetření, slouží také jako perfektní podklad pro make-up.

Finishing séra

RENOVATEUR 14

 

Energizující Fytobio-komplex zjemouje, vyhlazuje a poskytuje pleti intenzivní hydrataci. Doporueovaný pro všechny typy pletí, zejména dobrý pro dehydratovanou a poškozenou pokožku. Aktivní látky zahrnují extrakt z myrhy, myrty, cibule, kvasnic a kyselinu mléenou.

COMPLEXE ROYAL

 

Energizující Fytobio-komplex dodává pleti jas a podporuje záoivou, zdravou pokožku. Velmi doboe pusobí, pokud je obden stoídán s Rénovateur 14 pro krátké a intenzivní hydrataení ošetoení. Doporueovaný pro všechny typy pletí. Aktivní látky zahrnují extrakt z kvasnic, okurky, toezalky a kyselinu mléenou.

SILK PLUS

 

Regeneraení Fytobio-komplex pomáhá obnovit hydro-lipidový film pleti. Je také výborný jako matující poípravek. Doporueovaný pro všechny typy pletí mimo seborrhoické. Aktivní látky zahrnují extrakt z hedvábí, okurky, myrty, myrhy, cibule a kyselinu mléenou.

SERUM „GRAND MILLESIME“

 

Hydrataení a ochranný Fytobio-komplex pomáhá poedcházet a peeovat o škody zpusobené zneeištiným prostoedím. Skvilý pod make-up k docílení jemného, vyhlazeného finiše. Doporueovaný pro suchou a devitalizovanou ple?. Aktivní látky zahrnují extrakt z hedvábí, mimózy, mytry, myrhy a kyselinu mléenou.

FLUIDE VIP O2

 

Okyslieující fluid pomáhá chránit ple? poed vnijším zneeištiním a slouží k dosažení svitlejší, jasnijší pleti. Poedchází váekum pod oeima a šetrni zpevouje oení okolí. Skvilý pro použití pod make-up k docílení jemného vyhlazeného finiše. Aktivní látky zahrnují exkluzivní okyslieující komplex Biologique Recherche, hedvábné proteiny, extrakt z okurky, myrty, kvasnic a kyselinu mléenou.

YALL – O2 “elixír mládí”

 

Nejnovijší produkt ve Phytobio oadi Biologique Recherche tvooený z aktivních ingrediencí v jejich nejeistší formi. Efektivni bojuje s dehydratací a projevy stárnutí. Regeneruje epidermis. obnovuje elasticitu pleti, plnost oblieeje a rtu. Redukuje velikost a hloubku vrásek a zanechává ple? viditelni osviženou a regenerovanou. Aktivní látky zahrnují extrakt z granátového jablka, ibišku, mooský kolagen a vysoké koncentrace kys. hyaluronové (3.7%)