Mezoterapie BDR – Beauty Defect Repair

bdr.jpg

MEZOTERAPIE – OMLAZENÍ PLETI PŘÍSTROJEM – BDR

REVOLUČNÍ OMLAZENÍ PLETI

Beauty-Defect-Repair (BDR) – je výsledkem mnohaletého výzkumu a je používán světoznámými a uznávanými instituty. Tato metoda se zakládá na zjištěních přinést aktivní látky přímo na místa, kde bude jejich účinnost nejefektivnější.

KDY SE BDR POUŽÍVÁ?

  • ztráta elasticity pleti a její ochablost
  • vrásky a jemné linky
  • pleť poškozená slunečními vlivy a atrofie svalstva
  • stařecké skvrny a pigmentace
  • vyrovnání barvy obličeje
  • zmírnění jizev (akné)
  • suchá, hrubá, citlivá pleť a pleť trpící kuperózou
  • pórovitá a ucpaná pleť
  • vějířky vrásek kolem očí, tmavé kruhy a váčky pod očima

DOPORUČENO LÉKAŘI

Přístroj byl po dobu 12 měsíců testován na plastických klinikách v Německu a ve Španělsku. Jako zatím jediný přístroj na světě má certifikát, který zaručuje, že pleť po ošetření přístrojem BDR je schopna si vytvářet vlastní kolagen a tak dochází k omlazení pleti o 5 let. V zahraničí se tento přístroj používá jen na lékařských klinikách a v české republice pouze ve vybraných salonech s odborně vyškoleným personálem.

Produkty BDR:
Pečlivě složená synergie malých molekul a vysoce koncentrovaných přísad z vědy a přírody.
Inovativní biotechnologické výrobky pro péči o pleť kombinují cenné přírodní ingredience s mikromolekulárně optimalizovanými esencemi, které mají dlouhodobě efektivní výsledky a lékaři je používají a doporučují.

Doporučené dermatology
Během klinického testu metody opravy defektů krásy po dobu 9 měsíců jsme získali vynikající výsledky u pacientů různého věku. Ošetření obličeje, které jsme provedli pomocí BDR místo použití běžné kosmetické léčby, ukázalo jasně lepší výsledky, než jakákoli konzervativní kosmetická ošetření obličeje dosud dosáhla.
Z dermatologického hlediska mohu pro dermatologickou kosmetologii naprosto doporučit metodu opravy vad krásy.

Mezoterapie BDR

Našim klientům nabízíme – vysoce účinné omlazení pleti tzv. BDR beauty defekt repair. Pro omlazení pleti používáme špičkový zahraniční přístroj BDR.

Mezoterapie BDR je mini invazivní způsob omlazení pokožky, kdy se aplikuje do střední vrstvy kůže – mezodermu účinná látka, obsahující vysoké koncentrace aminokyselin, vitamínů, koenzymů. Hlavní složkou je kyselina hyaluronová, která je stavebním prvkem kůže.

Jedná se o velmi účinnou metodou při obnově, výživě a regeneraci kůže a podkoží.

Při ní jsou aplikovány biologicky aktivní látky, které aktivují reparační procesy. Zvyšuje cirkulaci krve a lymfy , využívá regeneračních schopností pokožky. Podporuje buněčný metabolismus, podněcuje tvorbu kolagenu a nových buněk. Vyživuje, hydratuje a zpevňuje pokožku, vypíná pleť. Zpomaluje stárnutí pokožky.

Mezoterapie je obohacena stále novými a účinnějšími terapeutickými látkami, které nám poskytují možnosti namíchání koktejlů přímo na míru ošetřované péči.